Dekografix

Ceramiczna fotoporcelana jako świetny pomysł na prezent

fotoporcelana

Ceramika to praktyczny i estetyczny przedmiot, który można podarować przy niemal każdej okazji. Porcelanowy serwis do kawy czy zastawa stołowa stanowią doskonały prezent np. dla nowożeńców albo pary świętującej jubileusz. Jeżeli chcemy, by podarek był spersonalizowany lub wyróżniał się pod względem wizualnym, postawmy na fotoporcelanę.

Fotoporcelana ceramiczna – niestandardowa ozdoba i wyjątkowy prezent

Fotoporcelana ceramiczna to – mówiąc prosto – porcelanowe naczynia udekorowane za pomocą druku fotoceramicznego. Metoda ta pozwala na przeniesienie dowolnej grafiki lub napisu na powierzchnię porcelany, co oferuje niemal nieograniczone możliwości w zakresie doboru wzornictwa.

Wykorzystując specjalny papier do druku fotoceramicznego, bez którego zastosowanie tej metody nie jest możliwe, można więc udekorować porcelanę w dowolny sposób. Jedynym, co nas w tej kwestii ogranicza, jest nasza własna wyobraźnia – oraz, oczywiście, upodobania osoby, która ma zostać obdarowana tym wyjątkowym prezentem.

Co to oznacza w praktyce? Dzięki drukowi fotoceramicznemu każda porcelanowa zastawa może zostać całkowicie spersonalizowana. Szukamy prezentu na dzień babci? Filiżanka z jej ulubionym motywem roślinnym będzie strzałem w dziesiątkę. Zastanawiamy się nad prezentem dla rodziców, którzy świętują kolejną rocznicę? Doskonałym wyborem będzie serwis do kawy lub herbaty, który udekorowano nadrukami przedstawiającymi najpiękniejsze zdjęcia z ich ślubu. Znajoma para spodziewa się pierwszego dziecka? Uczcijmy tę radosną okazję prezentem w formie trzech porcelanowych kubków ozdobionych specjalnie dobranymi grafikami lub napisami.

Wykorzystanie specjalistycznego sprzętu to gwarancja wiernego odwzorowania kolorów i zachowanie najwyższej jakości nadruku. Do jego wykonania stosuje się najnowocześniejsze technologie i wysokiej klasy lakiery ceramiczne. Te ostatnie oprócz zapewnienia najwyższej jakości wydruku cechują się też znaczną odpornością – ich kolory nie spłowieją w wyniku działania słońca, a wzór nie zetrze się podczas czyszczenia.

Fotoporcelana ceramiczna to praktyczny i zarazem piękny przedmiot, który pozostanie z obdarowanym przez długi czas. Warto więc wziąć go pod uwagę podczas obmyślania prezentów dla najbliższych.

Blog
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/lotus/inc/template-tags.php on line 73