Dekografix

Czy na ceramikę da się nanieść dowolną fotografię?

ceramika

Technologia druku ceramicznego pozwala na uzyskanie nadruku na porcelanie, kamionce, fajansie oraz szkle. Istnieje możliwość naniesienia dowolnego wzoru, nie tylko wypełnionego jednolitym kolorem, ale także zdjęcia.

Jakie kolory można uzyskać w druku fotoceramicznym?

W naszej ofercie dostępne są tonery w kolorach CMYK (cyjan, magenta, żółty i czarny). Są to barwy, które wykorzystuje się w większości drukarek kolorowych. Drukarka nanosi kolory w postaci maleńkich kropek, które mieszają się w barwy odpowiadające drukowanemu zdjęciu.

Dzięki temu można uzyskać każdy możliwy odcień. Oferujemy tonery dostosowane do różnych potrzeb. Mamy zestawy tonerów pozwalające uzyskać barwy intensywne, pastelowe, naturalne, a także komplety uniwersalne. Wybór produktu należy dostosować do najczęściej wybieranej przez Państwa kolorystyki zdjęć.

Drukarki do fotoceramiki dostępne w naszej ofercie są profesjonalnie skalibrowane, co sprawia, że drukowane barwy są odtwarzane prawidłowo. Kolejną zaletą oferowanego przez nas sprzętu jest możliwość wydrukowania zdjęć w dużej rozdzielczości (do 1200 DPI). Dzięki temu kolory wydruków nie są przekłamane, a żaden detal Państwa zdjęcia nie zostaje pominięty.

Kształt i wielkość fotografii

Ograniczeniem nie jest również wielkość zdjęcia. Papier do drukowania fotografii na ceramice dostępny jest w różnych wielkościach. Najczęściej używanymi formatami papierów do druku fotoceramicznego są formaty A4 oraz A3. Dzięki temu istnieje możliwość naniesienia grafiki na ceramiki o różnej wielkości.

Również kształt fotografii nie jest przeszkodą do wydruku. Zdjęcie w kształcie serca, koła, trójkąta, kwadratu? Dlaczego nie? Można dostosować kształt do potrzeb i oczekiwanego efektu.To wszystko sprawia, że na ceramice można umieścić dowolny wydruk. Zarówno małe, owalne zdjęcie nagrobkowe w czerni i bieli, jak i kolorowy krajobraz na kaflu.

Jeśli mają Państwo swoją fotografię w formie odbitki, wystarczy ją zeskanować i wykadrować do odpowiednich wymiarów. Zdjęcie cyfrowe potrzebuje jedynie wykadrowania oraz ewentualnej obróbki graficznej.

Blog
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/lotus/inc/template-tags.php on line 73