Drukarki do ceramiki, kalka ceramiczna, toner ceramiczny. Zdjęcia na porcelanie.

INFORMACJE OGÓLNE

kalka-ceramiczna_1

Oferujemy pełną gamę urządzeń i materiałów eksploatacyjnych do druku cyfrowego kalki ceramicznej. Kalka może być stosowana do ceramiki, porcelany, szkła, emaliowanych wyrobów stalowych.

Wszystkie nasze drukarki do ceramiki są fabrycznie nowe i całkowicie przekształcone do pracy z tonerami ceramicznymi w naszym serwisie. Mamy ponad 12 lat doświadczenia w pracy z kolorowymi drukarkami laserowymi i kserokopiarkami. Zaczęliśmy od przystosowania Canon CLC700 do pracy z tonerami ceramicznymi. Od tego czasu pracowaliśmy z drukarkami firmy Canon, Panasonic, Konica Minolta, Xerox, Ricoh a ostatnio Hewlett-Packard.

W celu przygotowania urządzenia do druku kalki ceramicznej konieczne jest zastąpienie oryginalnych tonerów, specjalnie wyprodukowanymi tonerami ceramicznymi. Tonery ceramiczne są drobnymi, sproszkowanymi barwnikami ceramicznymi, które posiadają specjalne właściwości elektrostatyczne pozwalające na działanie w drukarkach laserowych.

Cały proces trwa kilka godzin, po którym drukarka musi być skalibrowana i dostosowana do zainstalowanego zestawu tonerów ceramicznych.

Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć produkcję zdjęć na porcelanie, własnych dokerów ceramicznych, medalionów, pamiątek okolicznościowych,. Zobacz przykłady zastosowania. 

Za pomocą komputera PC lub Mac z programem do tworzenia obrazów możesz drukować dowolną grafikę z kolorową fotografią włącznie.

Druk odbywa się na specjalnym wielowarstwowym papierze. Wydrukowany arkusz pokrywa się specjalną powłoką poprzez laminowanie lub lakierem przy użyciu stolika do sitodruku. Kolejny krok to moczenie i przeniesienie na ceramikę, szkło, emalię. Po dokładnym usunięciu wody, powietrza i suszeniu umieszczamy przedmioty w piecu gdzie następuje wypał w wysokiej temperaturze według specjalnie dopasowanej krzywej. Zobacz jak to działa  SCHEMAT_DZIALANIA

Prosimy o kontakt.

Drukarki-do-ceramiki-1Pomoc_technicznaPiece do ceramiki kopiaAkcesoria_2Papier_do_druku kopia

 

 

Tonery do ceramiki szkła emalii

 

 

 

 

Pliki do pobrania PDF

 

POMOC TECHNICZNA

Kliknij na baner. Pobierz i zainstaluj aplikację TeamViewer.

All-In-One: Pełna wersja programu TeamViewer Program TeamViewer w pełnej wersji może zarówno ustanawiać połączenia, jak również je przyjmować – w ten sposób posiadasz wygodne rozwiązanie na wszelkie przypadki. Wygodne narzędzie do pomocy zdalnej.

Teraz poszliśmy o krok bliżej wszystkim klientom posługującym się drukarkami do ceramiki i nie tylko. Z naszego wsparcia mogą korzystać wszyscy zajmujący się serwisem drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych większości producentów. Dysponujemy obszerną bazą dokumentacji serwisowej i katalogami części zamiennych.

NOWOŚĆ!!!  TNIJ KOSZTY I ZMODERNIZUJ SWOJĄ DRUKARKĘ SAMODZIELNIE.  ZGODNIE Z FILOZOFIĄ „ZA DARMO MOŻESZ MIEĆ TYLKO TO CO ZROBISZ SAM”

WSPIERAMY TYCH KTÓRZY CHCĄ SAMODZIELNIE PRZYSTOSOWAĆ DRUKARKI DO PRACY Z TONERAMI CERAMICZNYMI.

Spontaniczne zdalne wsparcie.

Jak to jest zrobione.