Dekografix

Jak nanosić grafiki na ceramice o nieregularnej powierzchni?

filiżanka ze wzorkiem w kwiatki

Już od początku ludzkości wytwarzane przedmioty wyróżniały się nie tylko funkcjonalnością, ale także estetyką, która sprawia, że nawet zwykłe gadżety „cieszą oczy”. Obecnie zdobienie odbywa się na naprawdę szeroką skalę i przybiera różne formy. Jedną z powierzchni, która podlega ozdabianiu jest ceramika. Praca nad nią wymaga jednak wiedzy, doświadczenia i odpowiednich technik, co wynika przede wszystkim z jej nierównej powierzchni. 

Jak można nanieść grafikę na wyroby z ceramiki? I jaki sprzęt jest w tym celu wykorzystywany? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule. 

Jak nanieść grafikę na nieregularnej powierzchni?

Jeśli stworzyłeś projekt, który chcesz przenieść na ceramiczny przedmiot, to zapewne zastanawiasz się, jak można tego dokonać. Problemów, które towarzyszą temu procesowi jest wiele, a jednym z nich jest – jak już wspomnieliśmy – nieregularność powierzchni. Jak sobie z tym poradzić? 

Najlepszym sposobem jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Nasza firma działa już od wielu lat, dzięki czemu zatrudnieni specjaliści posiadają niezbędne umiejętności umożliwiające stworzenie doskonałego efektu końcowego na ceramicznych powierzchniach. Jak przebiega ten proces? Krok pierwszy to naniesienie grafiki wybranej przez klienta. Krok drugi polega na jej utrwaleniu przy pomocy specjalistycznych pieców, a więc na zapewnieniu trwałości i jakości. Co ważne, wykorzystywane przez nas techniki i sprzęty pozwalają na pracę z nieregularną powierzchnią, która jest bardziej wymagająca niż jej standardowy, płaski odpowiednik.

Dodatkowo nasza firma:

  • gwarantuje realistyczne odwzorowanie kolorów,
  • dba o doskonałą jakość bez względu na wielkość drukowanego obrazu,
  • umożliwia nanoszenie grafik na szerokiej gamie produktów w różnych kształtach i rozmiarach,
  • umożliwia wybór spośród szerokiej palety barwników. 

Drukarki dla profesjonalistów

Z kolei jeśli jesteś profesjonalistą i szukasz sprzętu, który umożliwi Ci tworzenie wysokiej jakości produktów z ceramiki, także zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej oferty. Prowadzimy sprzedaż drukarek do ceramiki, dedykowanych dla osób, które zajmują się tą dziedziną w zaawansowany sposób. To urządzenia renomowanych firm, wyróżniające się wysoką jakością, niezawodnością i szybkością działania. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest tworzenie różnorodnych wzorów na ceramice – zarówno w kolorze, jak i odcieniach czerni i bieli. Nasze drukarki są także wygodne w obsłudze, proste w działaniu i ekonomiczne. 

Blog
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/lotus/inc/template-tags.php on line 73