Dekografix

Jak wybrać tonery ceramiczne?

druk na ceramice

Aby wykonać wysokiej jakości druki fotoceramiczne, niezbędne są odpowiednie tonery. Na rynku dostępnych jest kilkanaście rodzajów tego typu produktów, jak więc wybrać najlepsze z nich?

Czym powinien cechować się dobry toner ceramiczny?

Absolutną podstawą przy wyborze jest to, aby wydruki idealnie odwzorowywały kolory oraz gwarantowały ich wysokie nasycenie. Właśnie dlatego warto wybierać tonery ceramiczne znanych producentów. W naszym przypadku oferujemy produkty firmy MZ Toners, która ma ponad 20 lat doświadczenia na rynku i regularnie prowadzi badania mające zagwarantować najwyższą jakość druku.

Kolejną cechą tonera ceramicznego powinno być szerokie spektrum zastosowania, od wykonywania ceramiki, przez ozdabianie szkła i murali, aż po biżuterię.

Bezpieczeństwo dla żywności

Ze względu na fakt, że ceramika często przeznaczona jest do kontaktu z żywnością, ważne jest w tym przypadku bezpieczeństwo. Właśnie dlatego tonery ceramiczne muszą być produkowane z nietoksycznych składników, zwłaszcza bez ołowiu oraz kadmu. Takie warianty również mamy w naszej ofercie.

Zastosowanie w wielu wariantach drukarek ceramicznych

Przy wyborze tonera ceramicznego ważne jest też to, czy będzie można zastosować go do danego wariantu drukarki ceramicznej. Muszą więc być to produkty uniwersalne, dostosowane do pracy z różnymi wersjami urządzeń. Produkty MZ Toners również spełniają to wymaganie i są kompatybilne zarówno z nowymi, jak i starszymi modelami.

Możliwość dokonania elastycznych zakupów

Przedsiębiorcy nie zawsze chcą kupować tonery ceramiczne w zestawach i również gwarantujemy im taką możliwość, dzięki opcji zamówienia pojedynczego barwnika. Wszystko w zależności od bieżących potrzeb.

Cena tonerów ceramicznych

Przy zakupie znaczenie ma oczywiście również cena. W przypadku zakupu od firmy zajmującej się bezpośrednią sprzedażą tonerów ceramicznych, takiej jak nasza, można liczyć na konkurencyjne ceny zakupu, przy jednoczesnej gwarancji wysokiej jakości produktów.

Wybór tonera ceramicznego to nie lada wyzwanie, warto jednak ufać firmom doświadczonym, które specjalizują się stricte w ich produkcji. Właśnie dlatego proponujemy Państwu artykuły MZ Toners, które są cenione w branży za wysoką jakość i przystępne ceny.

Blog
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/lotus/inc/template-tags.php on line 73