Dekografix

Jakie lakiery najlepiej współgrają z tonerami zawierającymi topnik?

ceramiczny talerz z pędzlami

Sztuka daje dużo możliwości do wyrażania siebie, swoich pasji, emocji, a także do tworzenia elementów, które są inspirujące dla szerszego grona odbiorców. Aby jednak stworzyć dzieło doskonałe pod względem wizualnym, konieczne jest wykorzystywanie wysokiej jakości produktów. Czym warto się kierować w przypadku wyboru lakierów ceramicznych? I jakie produkty współgrają z tonerami zawierającymi topnik?

Lakiery ceramiczne – co warto wiedzieć?

Lakiery ceramiczne odgrywają ważną rolę, ponieważ gwarantują dokładne przeniesienie obrazu na powierzchnię ceramiczną lub metalową – o różnych kształtach i różnym stopniu przyczepności. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych produktów, które są dostępne m.in. w naszej ofercie, możliwe jest uzyskanie doskonałej powierzchni.

Lakiery, które są dostępne w naszej ofercie, ze względu na sposób aplikacji można podzielić na dwie grupy. Są to:

  • lakiery błonotwórcze w postaci płynnej do nakładania pędzlem lub wałkiem,
  • lakiery w formie aerozolu nanoszone przez dozownik.

Oczywiście lakiery dobieramy w zależności od zastosowania, pamiętamy o właściwej technice aplikacji, a także o tym, że jedynym dobrym wyborem są produkty profesjonalne.

Jakie lakiery do tonerów wybrać?

Dwie propozycje, na które warto zwrócić szczególną uwagę to m.in.:

  • płynny lakier błonotwórczy do tonerów Selen, czyli lakier błonotwórczy w płynie o wyjątkowo wysokiej wydajności, który pozwala uzyskać efekt matu lub błyszczącej powierzchni,
  • płynny lakier błonotwórczy do tonerów bez dodatku ołowiu, który umożliwia przeniesienie dowolnego obrazu na powierzchnię ceramiczną, metalową czy kamionkową o dowolnym kształcie.

Oba te produkty wyróżniają się najwyższą jakością. Sprawdzą się zarówno w przypadku profesjonalistów, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją drogę.

Blog
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/lotus/inc/template-tags.php on line 73