Pomoc techniczna.

Dla nas nie ma znaczenia jakiej drukarki używasz (Canon, Ricoh, Xerox, Konica Minolta, Hewlett Packard). Nie ważne jakie tonery ceramiczne zostały zastosowane w urządzeniu z którym pracujesz. Nasze wieloletnie doświadczenie serwisowe w pracy z drukarkami wykorzystującymi tonery ceramiczne pozwoliło mam zgromadzić niezbędną wiedzę i dokumentację serwisową. Jesteśmy w stanie sprawnie usunąć każdą awarię. Posiadamy oryginalne i alternatywne części zamienne.

Masz problemy z kolorem my możemy Ci pomóc.

ceramic color profilePosiadamy własne laboratorium barwy gdzie wykonujemy profile kolorów drukarek, monitorów, skanerów. Tworzymy panele systemu zarządzania kolorem. Należy pamiętać, że każda drukarka posiada inną charakterystykę wydruku (charakterystykę gamma, balans koloru). 

Linearyzacja. Celem procesu jest: Optymalizacja jakości druku, stworzenie warunków do powtarzalności, dopasowanie dwóch lub więcej odmiennych systemów, ustalenie podstawy do tworzenia profili ICC.

Chcesz sprawdzić  swoją drukarkę pobierz test  Ceramic_Test_Target_600dpi .Wydrukuj, przełóż na białą płytkę ceramiczną i wypal. Jeśli długość kratek po wypale jest równa to znaczy, że drukarka pracuje poprawnie. W przypadku wątpliwości z oceną wydruku skontaktuj się z nami. 

Profilowanie drukarek. Jeśli uważasz, że kolory po wypale są prawidłowe i dopasowane do palety kolorów tonerów ceramicznych to nie musisz nic robić. PALETA_KOLOR_TONER_CERAMICZNY 

W trakcie eksploatacji drukarki zmienia się tor druku. Jeśli chcesz wykonać indywidualny  profil koloru dla swojej drukarki, pobierz zestaw pięciu plików pomiarowych, wydrukuj, przenieś na białą płytę, wypal i prześlij na adres serwisu. Wydruk w bez skalowania z wyłączonym zarządzaniem koloru. Wypał nie może zawierać wad w postaci odprysków.

Pliki pomiarowe: ECI2002CMYK i1(A4)_1_5ECI2002CMYK i1(A4)_2_5ECI2002CMYK i1(A4)_3_5

ECI2002CMYK i1(A4)_4_5ECI2002CMYK i1(A4)_5_5

 Badamy właściwości szkliwa pod kątem ustalenia punktu bieli i twardości. Ma to istotny wpływ na ustalenie procesu wypału. Odpowiednio dopasowana krzywa wypału do właściwości materiałów, pozwala na osiągnięcie przewidywanych wyników końcowych.

test--druku

Kolory skóry- kolory cieliste. To najczęstszy problem zgłaszany przez producentów zdjęć nagrobkowych. Przygotowaliśmy kilka wzorów ułatwiających osiągnięcie poprawnych rezultatów. Wynik zależy od karnacji i sposobu reprodukcji barw.  Zobacz w pełnym wymiarze  Ceramic-Quality-Control- A_4

profil koloru karnacja skóry A4-1-2    profil koloru karnacja skóry A4-1

Wspieramy wszystkich mających problemy na dowolnym odcinku procesu. Przygotowanie do druku, ustawienia w systemie operacyjnym, programie graficznym, obsługa drukarki, radzenie sobie z problemami w druku, wypale itd…

Wydruki testów i próbki produktów prześlij na adres serwisu. 

 

 

 

.