Dekografix

Serwis drukarek ceramicznych

lazy-placeholder

Zaskoczyła Cię awaria drukarki, która wstrzymała wykonywanie zleceń? Dobrze trafiłeś! Prowadzimy serwis drukarek ceramicznych, oferując naprawy niezależnie od tego, czy sprzęt został zakupiony w naszej firmie. Reperujemy drukarki od lat. Dzięki nabytemu doświadczeniu przyjmujemy modele większości producentów dostępnych na rynku. Należą do nich urządzenia marek, takich jak:

  • Canon,
  • Ricoh,
  • Xerox,
  • Konica Minolta,
  • Hewlett Packard.

Jeśli posiadasz drukarkę innej firmy i obawiasz się, że nie uwzględnimy jej naprawy, odwiedź naszą siedzibę lub napisz do nas. Z pewnością udzielimy Ci porady.

Jakie usługi obejmuje serwis drukarek ceramicznych?

Podczas realizacji każdego zlecenia przed przystąpieniem do naprawy dokonujemy wnikliwej diagnostyki. Nie musisz znać przyczyny niesprawności sprzętu – my znajdziemy problem. Dopiero po szczegółowej analizie przystępujemy do prac mających na celu usunięcie usterki. Kiedy awaria jest poważniejsza, klient poza diagnozą otrzymuje od nas informację o oszacowanym koszcie naprawy oraz czasie realizacji.
Wiemy, jakie straty niesie długi przestój pracy, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś jak najszybciej wznowił działanie!

Patrzymy w szerszej perspektywie. Dlatego właśnie prowadzimy również serwis pogwarancyjny, a co za tym idzie – przyjmujemy drukarki, nawet jeśli nie są już objęte gwarancją producencką. Ponadto podczas naprawy korzystamy zarówno z części nowych, jak i używanych. Dzięki temu obniżamy koszty naprawy, a także przyczyniamy się ochrony środowiska poprzez minimalizację produkcji elektrośmieci. Jeśli zatem tak jak my kierujesz się zasadą – nie wyrzucaj, napraw – zapraszamy do owocnej współpracy.

Konfiguracja drukarek ceramicznych

Chcesz nadać swojemu staremu urządzeniu funkcje, dzięki którym będzie ono przystosowane do wysokiej jakości cyfrowego wydruku ceramicznego? Zajmiemy się tym! W ramach działania naszego serwisu oferujemy konfigurację drukarek ceramicznych. Przeprowadzamy profesjonalną kalibrację, dzięki której możesz w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnych tonerów. Po modernizacji będziesz mógł otrzymać wysokiej jakości wydruk nie tylko na papierze!