Dekografix

Tonery polecane do glazury – w co warto się zaopatrzyć?

suchy rozsypany toner

Artystyczne tworzenie może przybierać różne formy. Bardzo ciekawym pomysłem, który warto wykorzystać, jest m.in. wykonywanie ceramiki. Aby jednak uzyskać ciekawy efekt, konieczne jest wykorzystanie profesjonalnych produktów, w tym tonerów. Czym wyróżniają się tonery do glazury? I jakie ich kolory są dostępne? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Czym wyróżniają się profesjonalne tonery ceramiczne?

Tonery ceramiczne, które znajdziesz w naszej ofercie to produkty pochodzące od renomowanej, niemieckiej firmy. Ich produkcja przebiega z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu uzyskane kolory są bardzo ciekawe i żywe. Tonery do glazury umożliwiają stworzenie najwyższej jakości zdobień, a ich dodatkową zaletą jest korzystna cena. Co ważne, istnieje możliwość zakupu zarówno tonera o określonej barwie, jak i całego zestawu, który umożliwia uzyskanie wielu odcieni.

Jakie kolory tonerów do glazury są dostępne?

Zestaw, o którym mowa składa się z czterech podstawowych kolorów, takich jak żółty, cyjan, czarny i magenta. Zastosowanie tonerów powinno przebiegać zgodnie z zaleceniami producenta dołączonymi do opakowania. Co ciekawe, w naszej ofercie dostępne są nawet produkty umożliwiające otrzymanie pastelowych barw, które są obecnie bardzo modne. 

Kluczowe znaczenie ma także fakt, że tonery można wykorzystywać w przypadku ceramiki wypalanej w specjalnym piecu. Są więc one odporne na działanie bardzo wysokiej temperatury. Doskonale sprawdzają się do ozdabiania kamionki, porcelany, płytek ceramicznych, czy pokrycia metali emaliowanych.

Na uwagę zasługuje fakt, że nasze tonery nie zawierają ołowiu i kadmu. Są więc w pełni bezpieczne: zarówno w czasie produkcji, jak i w przypadku kontaktu z żywnością. Są wydajne i sprawdzą się zarówno dla profesjonalistów, jak i osób początkujących.

Blog
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/lotus/inc/template-tags.php on line 73