Dekografix

Z jakimi prędkościami pracują drukarki do fotoceramiki?

drukowanie na kubkach

Przedmioty, którymi się otaczamy, mają wpływ na nasze samopoczucie i nastrój. Na pewno warto więc wybierać jedynie takie elementy, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Sprawia to, że każdy dzień staje się piękniejszy i ciekawszy, a nasza artystyczna strona się rozwija.

Jednym ze sposobów na tworzenie nietuzinkowych propozycji jest wykorzystanie fotoceramiki, wykonywanej przy pomocy specjalnych drukarek. Czym się charakteryzują te urządzenia? I z jaką wydajnością pracują? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Czym charakteryzują się nowoczesne drukarki do fotoceramiki?

Nowoczesne drukarki do fotoceramiki dostępne w naszej ofercie to najwyższej jakości urządzenia, wyprodukowane przez renomowaną, japońską firmę. Propozycje te są tworzone z dbałością o detale, dzięki czemu są niezawodne i uniwersalne. Umożliwiają drukowanie zarówno w kolorze, jak i tworzenie projektów monochromatycznych. Dodatkowo są bardzo wydajne, proste w obsłudze i wykazują szerokie możliwości.

Kolejną zaletą drukarek do fotoceramiki jest prosta konstrukcja, wygoda użytkowania i efektywność. Na uwagę zasługuje również wygodny panel dotykowy, możliwość personalizacji poszczególnych funkcji oraz opcja wykorzystania wbudowanej pamięci urządzenia. Propozycje dostępne na naszej stronie są wyposażone w nowoczesną pompę, dzięki której cały proces przebiega bardziej ekonomicznie i zapewnia najwyższą jakość wydruku. Co więcej, ostateczny produkt jest pozbawiony tzw. efektu ziarna.

Jak wydajnie pracują drukarki do fotoceramiki?

Niezwykle ważną cechą drukarek do fotoceramiki jest ich wydajność. Urządzenia te umożliwiają bowiem błyskawiczny wydruk do ponad czterdziestu stron w ciągu minuty. Wszystko to sprawia, że korzystanie z nich jest oszczędne: zarówno jeśli chodzi o czas, jak i o zużycie materiałów eksploatacyjnych. 

Dwie drukarki, które są dostępne w naszej ofercie to:

  • Drukarka ceramiczna RICOH SPC 840 DN dedykowana dla profesjonalistów. Świetnie sprawdza się nawet przy dużej ilości wydruków, gwarantuje wysoką jakość wykonania i bogactwo kolorów. Na uwagę zasługuje również ogólna ekonomika pracy: systemy wykorzystane w drukarce pozwalają na oszczędność zużycia toneru bez utraty jakości wydruku. Możliwe jest więc stworzenie większej ilości grafik i obrazów na kalkach, co przekłada się na niższy koszt pojedynczego wydruku. Ważna jest także oszczędność czasu, związana z błyskawicznym drukowaniem do czterdziestu pięciu stron na minutę.
  • Drukarka ceramiczna RICOH SPC 440 DN, czyli kolorowa drukarka laserowa dedykowana do wydruku ceramicznego. Urządzenie to pozwala uzyskać wysoką rozdzielczość, a jednocześnie jest przystosowane do szybkiego i ekonomicznego wydruku (do czterdziestu stron na minutę). Dzięki nowoczesnej budowie urządzenie zmniejsza zużycie toneru, a to sprawia, że wydruk jest zdecydowanie tańszy. Co więcej, wymiana materiałów eksploatacyjnych odbywa się w dłuższych odstępach czasu, co również przekłada się na oszczędność.
Blog
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/lotus/inc/template-tags.php on line 73